Bezvýpotkové DRY
Řazení produktů
Výpis produktů
LED-tech Color DRY Blueberry (214), 5g
Skladem
(9 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný bezvýpotkový gel s výbornou krycí schopností
LED-tech Color DRY Shadow Violet (216), 5g
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný bezvýpotkový gel s výbornou krycí schopností
LED-tech Color DRY Light Violet (217), 5g
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný bezvýpotkový gel s výbornou krycí schopností
LED-tech Color DRY Purple Pearl (229), 5g
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný bezvýpotkový gel s výbornou krycí schopností
LED-tech Color DRY Purple Spinner (243), 5g
Skladem
(1 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný bezvýpotkový gel s výbornou krycí schopností
LED-tech Color DRY Dark Bordeaux (244), 5g
Skladem
(2 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný bezvýpotkový gel s výbornou krycí schopností
Ovládací prvky výpisu
8 položek celkem
