Registrace velkoobchodního odběratele

Profesionálům z oblasti nehtové modeláže, pedikúry a kosmetiky poskytujeme možnost využití velkoobchodního přístupu, který nabízí velkoobchodní ceník a zobrazení produktů určených pouze pro tyto uživatele.


Jak na to?
Pro zaregistrování velkoobchodního přístupu zaškrtněte v registraci možnost „Velkoobchodní odběratel“ a vyplňte Osobní údaje a Fakturační adresu. V případě, že disponujete platným IČ opravňujícím Vás podnikat v oboru nehtové modeláže, pedikúry a kosmetiky, nezapomeňte jej také vyplnit. Dokončete registraci.
Na vaši emailovou adresu vzápětí obdržíte informaci o přijetí vaší registrace a její čekání na autorizaci. Autorizace provádíme v pracovních dnech od 9 do 17 hodin. Nejpozději do 2 pracovních dnů od přijetí Vaší registrace.


Nakupuji na salon
V případě, že chcete nakupovat na salon, ale chcete mít vlastní účet. Vyplňte velkoobchodní registraci a po jejím odeslání nám na emailovou adresu info@platinumnailstechnology.com zašlete potvrzení salonu, že jste jeho zaměstnancem.


Nemám platné IČ, ale jsem profík!
Počítáme i s vámi. Pro zpřístupnění velkoobchodního přístupu uznáváme také potvrzení o absolvování rekvalifikačního kurzu, kvalifikačních zkoušek a maturitní vysvědčení z kosmetických škol. Vyplňte velkoobchodní registraci a po jejím odeslání nám na emailovou adresu info@platinumnailstechnology.com zašlete jeden z výše uvedených dokumentů.


Autorizace velkoobchodního přístupu
O úspěšné autorizaci Vás budeme informovat elektronicky na emailovou adresu vyplněnou ve vašem účtu.

Zpět do obchodu