FOOT-tech Pedicure File

Celonerezový pedikúrní pilník

Skladem (>10 ks)
Kód: PR-129193
995 Kč

Představujeme novou kompletní řadu pro expresní pedikúru Platinum FOOT-tech!
S našimi profesionálními produkty svým klientům nabídnete luxusní wellness zážitek a kompletní péči o chodidla do 20 minut!

Expresní salonní pedikúra FOOT-tech

 1. krok – Lázeň
  Přidejte dvě pumpičky FOOT-tech Express Foot Soak do 3 až 5 litrů teplé vody. Nohy nechte v lázni 3 minuty. Vyjměte nohy z lázně a jemně, ale důkladně osušte.
 2. krok – Změkčení pokožky
  Aplikujte FOOT-tech Express Callus Softener na celá chodidla včetně okolí nehtů ze vzdálenosti 10 cm. Na mozoly a silně zrohovatělou pokožku můžete aplikovat větší množství přípravku. Profesionálním celonerezovým pilníkem FOOT-tech Pedicure File odstraňte odumřelou kůži. Tento krok opakujte, dokud nedocílíte požadovaného odstranění zrohovatělé pokožky.
 3. krok – Peeling
  Do dlaně naneste malé množství
  FOOT-tech Exfoliating Scrub a krouživými pohyby aplikujte na chodidla a nohy. Můžete přidat trochu vody pro vytvoření žádoucí emulze a lepší kluznost. Peeling opláchněte vodou a nohy osušte.
 4. krok – Masáž
  Na každou nohu použijte 2 až 3 pumpičky masážní emulze FOOT-tech Massage Lotion. Masírujte dokud se přípravek zcela nevstřebá. Doporučené množství poskytuje dostatečnou kluznost pro masáž trvající 5 minut. Pro delší masáž použijte větší množství přípravku. Pokud chcete pedikúru zakončit bez masáže, postačí aplikace jedné pumpičky.

PLATINUM FOOT-tech postup expresní pedikúry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu