Novinky

Stromy jsou v módě

Podzim, nejbarevnější část roku, je loučením přírody s životem a energií před nadcházející minimalistickou a tichou zimou. Ano, jasně, ještě to trošku rozjedeme na Vánoce, ale pak už jen bílo a klid. A co nám velí návrháři prestižních značek z přehlídkových mol Milána, Londýna a New Yorku?

Paleta je pestrá a jistě jste ji již zaznamenali ve svých oblíbených obchodech s módou. BOOSTER z ní vybral šest variací, které, světe div se,  mezi svýmy šestisty barvami ještě nemá.

S kolekcí PEACE of TREES jsme se tentokrát zasnili v korunách stromů a s naší krásnou modelkou Julií chytali podzimní západy slunce. Hippie lidé nebo techno, všichni se v lese nabíjíme stejně. Zkuste to!

 

Autumn Beech 613 BURNT SIENNA

Byli jste někdy na podzim v bukovém lese? Ta barevná dokonalost je neuvěřitelná. Zbarvené listí v kombinaci s šedou kůrou stromu bere dech. Udělejte si dechberoucí manikúru, která bude navíc trendem tohoto roku.

blog_1

 

Dark Pine 614 TMAVÝ EVERGREEN

Zelenou nemusím, slyšíme často. Je to buď anebo, milujeme ji nebo zavrhneme. Zkuste vzit zelenou na milost v podobě této tmavé elegantní krásky. Z kolekce PEACE of TREES jsme na tuto barvu nejvíce pyšní. Bylo to přání naší krásné paní Romany, kterou jistě mnohé znáte z pražského showroomu modelaznehtu.cz. DĚKUJEME Romčo! Ač není vyloženě trendem tohoto roku, dokonale se kombinuje se všemi odstíny. Už se těšíme, až ji zakomponujete do svých vánočních motivů, kterým jistě dodá elegantní nádech.

blog2

 

Astral Sequioa 615 TŘPYTIVĚ V TRENDU

To bychom vám nemohli udělat, abychom do kolekce nezařadili alespoň jednu glitrovku. Hvězdná sekvoj si bere inspiraci z oblohy, ke které má ze všech stromů nejblíže. My jsme do této barvy zamíchali všechny barevné trendy, které se mění v závislosti dopadu a teploty světla. Základem je Red Dahlia a glitry se objevují nečekaně od tyrkysové až po zelenou.

blog3

 

Red Maple 616 RED DAHLIA

Kolik odstínů má červená? My si myslíme, že nekonečně, a k podzimu jednoznačně patří. Myslí si to i červený javor a spousta dalších stromů.
V trendech je tato barva nejblíže odstínu Red Dahlia, která je tmavší kamarádkou Viva Magenty. (srovnání najdete zde)
Hodně nás překvapilo, jak moc ladí s odstínem Autumn Beech. Návrháři se nebojí ani kombinace s fialovou!

blog4

 

Sakura Romance 617 FUCHSIA PURPLE

Růžová je celoroční trend, atento rok ji mocně podpořila premiéra filmu Barbie. Již v Helenčině výběrové kolekci jsme vám přinesli jeden Barbie odstín Jana 612. Romantický odstín květů sakury je další,  jen o něco tmavší, který lépe nakombinujete k podzimním barvám. Nejen návrháři vědí, jak skvěle funguje "rozstřelit" elegantní outfit krásnou růžovou.

blog5

 

Wistaria Veil 618 DIGITAL LAVENDER

Svítivá, a digitální, kontrast a vyjádření sebe sama. Trend digitálního světa je neúprosný, ale kde se berou barvy? Je schopna AI vymyslet barvu, kterou v přírodě nenajdeme? My si myslíme, že ne! Buďte digitální, klidně i v lese:)

blog6

 

Krásný podzimní a barevný čas v souladu se sebou.

Loyality Card

10 druhu objednávkových karet

2 položek celkem
Zpět do obchodu