LED-tech BOOSTER SOFT GEL - aplikace, odstranění i doplnění

Kompletní návod pro práci se systémem BOOSTER SOFT GEL:

| ZPEVNĚNÍ | MODELACE | POUŽITÍ S BOOSTER COLOR | ODSTRANĚNÍ | DOPLNĚNÍ

 

Zpevnění přírodního nehtu

 1. Proveďte manikúru. Připravte nehty k aplikaci pomocí odstraňovače nehtové kůžičky PROFESSIONAL PERFECT CUTICLE REMOVER. Odstraňte nečistoty a nehtové lůžko odmastěte pomocí PROFESSIONAL NAIL PREP.
 2. Naneste tenkou vrstvu BOOSTER SOFT GEL dle vašeho výběru (Clear, Cover Pink, Cover Beige, Shining Pink, Shining Peach) a vytvrďte 30 sekund v LED lampě nebo 2 minuty v UV lampě.
 3. Pro aplikaci barevné vrstvy nepokračujte k dalšímu kroku, modeláž dokončete dle postupu Použití s LED-tech BOOSTER COLOR. Pokud nehet pouze zpevňujete a nebudete nanášet barevnou vrstvu, pokračujte k dalšímu kroku postupu.
 4. Naneste tenkou vrstvu vrchního gelu BOOSTER SOFT GEL Top a vytvrďte 90 sekund v LED lampě nebo 3 minuty v UV lampě.
 5. Setřete výpotek vatovým tampónkem navlhčeným v PROFESSIONAL EXTRA SHINE CLEANSER.

 

 

Prodloužení na šablony a modelace

 1. Proveďte manikúru. Povrch nehtu zmatněte pomocí pěnového pilníku s hrubostí 220/280. Odstraňte nečistoty a nehtové lůžko odmastěte pomocí PROFESSIONAL NAIL PREP.
 2. Šablonu PROFESSIONAL NAIL FORM zasuňte pod volný okraj nehtu tak, aby s ním tvořila jednu linii.
 3. Naneste tenkou vrstvu BOOSTER SOFT GEL dle vašeho výběru (Clear, Cover Pink, Cover Beige, Shining Pink, Shining Peach) na nehet i šablonu do požadované délky a tvaru a vytvrďte 30 sekund v LED lampě nebo 2 minuty v UV lampě.
 4. Pokud chcete nehet pouze prodloužit, přejděte k dalšímu kroku. Pro modelaci naneste druhou tenkou vrstvu BOOSTER SOFT GEL dle vašeho výběru (Clear, Cover Pink, Cover Beige, Shining Pink, Shining Peach) a pomocí kapky gelu ve štětci vymodelujte C oblouk.
 5. Pro aplikaci barevné vrstvy nepokračujte k dalšímu kroku, modeláž dokončete dle postupu Použítí s LED-tech BOOSTER COLOR. Pokud nebudete nanášet barevnou vrstvu, pokračujte k dalšímu kroku postupu.
 6. Naneste tenkou vrstvu vrchního gelu BOOSTER SOFT GEL Top a vytvrďte 90 sekund v LED lampě nebo 3 minuty v UV lampě.
 7. Setřete výpotek vatovým tampónkem navlhčeným v PROFESSIONAL EXTRA SHINE CLEANSER.

 

 

Použití s LED-tech BOOSTER COLOR

 1. Naneste 2 tenké vrstvy BOOSTER COLOR barvy dle vašeho výběru. Každou vrstvu vytvrďte 30 sekund v LED lampě nebo 2 minuty v UV lampě. Lahvičku před použitím řádně protřepejte.
 2. Naneste tenkou vrstvu BOOSTER COLOR Top, vrchního lesku dle vašeho výběru (Top, DRY Top, DRY MATT Top) a vytvrďte 1 minutu v LED lampě nebo 3 minuty v UV lampě.
 3. V případě použití výpotkového vrchního topu, setřete výpotek vatovým tampónkem navlhčeným v PROFESSIONAL EXTRA SHINE CLEANSER.

 

 

Kompletní odstranění LED-tech BOOSTER SOFT GEL

 1. Odpilujte svrchní část BOOSTER SOFT GEL modeláže.
 2. Vatový tampónek navlhčete odstraňovačem gel laků a laků, PROFESSIONAL FANTASY REMOVER.
 3. Takto navlhčený tampónek přiložte na nehtovou ploténku a zafixujte k prstu alobalem.
 4. Nechte 15 minut působit a poté krouživými pohyby stáhněte alobal spolu s tampónkem z nehtu.
 5. Jemně odstraňte zbytky produktu pomerančovým dřívkem nebo pusherem. Nehet otřete buničitou vatou namočenou ve PROFESSIONAL FANTASY REMOVER k dokonalému odstranění případných zbytků materiálu.
 6. Aplikujte nehtový olejíček PROFESSIONAL VIOLET CUTICLE OIL pro následnou péči k ochraně a hydrataci nehtu a nehtového lůžka. Tento krok vynechejte v případě, že budete následně aplikovat nový materiál.

 

 

Doplnění LED-tech BOOSTER SOFT GEL

 1. Odpilujte vrchní top a barevnou vrstvu BOOSTER COLOR. Pilníkem upravte nehet do požadované délky a tvaru. Odrostlé nehtové lůžko zmatněte pomocí pěnového pilníku s hrubostí 220/280. Odstraňte nečistoty a nehtové lůžko odmastěte pomocí PROFESSIONAL NAIL PREP.
 2. Postupujte podle návodu Prodloužení na šablony a modelace od 3. kroku.
Zpět do obchodu