Výpotkové BOOSTER
Řazení produktů
Výpis produktů
LED-tech BOOSTER Color Gel - Cesar (24), 5g
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný výpotkový gel, odstínem odpovídá gel-lakům BOOSTER Color
LED-tech BOOSTER Color Gel - Gudrun (35), 5g
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný výpotkový gel, odstínem odpovídá gel-lakům BOOSTER Color
LED-tech BOOSTER Color Gel - Dalie (65), 5g
Skladem
(1 ks)
215 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 g
Barevný výpotkový gel, odstínem odpovídá gel-lakům BOOSTER Color
