BOOSTER Color 15ml - Cat Eye
Řazení produktů
Výpis produktů
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Cat Eye Divine - Hades (741), 15ml
Skladem
(>10 ks)
575 Kč
Měrná cena:
38,33 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Cat Eye Divine - Zeus (739), 15ml
Skladem
(>10 ks)
575 Kč
Měrná cena:
38,33 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Cat Eye Thermo - Nobel (734), 15ml
Skladem
(>10 ks)
575 Kč
Měrná cena:
38,33 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Cat Eye Thermo - Curie (733), 15ml
Skladem
(>10 ks)
575 Kč
Měrná cena:
38,33 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
