Broken Diamond
Řazení produktů
Výpis produktů
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Prince (232), 3,5ml
Skladem
(>10 ks)
245 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR NEW Broken Diamond - Sabine (427), 3,5ml
Momentálně nedostupné
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Broken Diamond - Leo (499), 3,5ml
Skladem
(>10 ks)
245 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR Broken Diamond - Elvis (240), 3,5ml
Skladem
(>10 ks)
245 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Broken Diamond - Aries (498), 3,5ml
Momentálně nedostupné
Platinum LED-tech BOOSTER COLOR - Millie (425), 3,5ml
Skladem
(>10 ks)
245 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 1 ml
Gel-lak bez pilování, Dlouhotrvající barva, Snadná aplikace, Snadné odstranění, Patentovaný štěteček
