LED-tech BOOSTER Color - Forest (167), 15ml

Gel-lak bez pilování, 
Dlouhotrvající barva, 
Snadná aplikace, 
Snadné odstranění, 
Patentovaný štěteček

Skladem (>10 ks)
Kód: PR-102634
475 Kč

Unikátní gel lakový systém BOOSTER Color vyniká svou snadnou aplikací, dlouhou trvanlivostí a snadným odstraněním. Ideální k úpravě přírodních nehtů, kterým dodává pevnost a dokonalý vzhled. Speciální technologie umožňující aplikaci i odstranění bez pilování zaručuje maximální ochranu přírodního nehtu.


Pro možnost prodloužení nehtů na šablony nebo pro práci s problematickými nehty kombinujte s gelovým systémem BOOSTER Soft Gel.

 

Aplikace LED-tech BOOSTER Color

 1. Proveďte manikúru. Připravte nehty k aplikaci pomocí odstraňovače nehtové kůžičky Professional Perfect Cuticle Remover. Odstraňte nečistoty a nehtové lůžko odmastěte pomocí Professional Nail Prep.
 2. Naneste tenkou vrstvu BOOSTER Color Base podkladové báze dle vašeho výběru a vytvrďte 30 sekund v LED lampě nebo 2 minuty v UV lampě.
 3. Naneste 2 tenké vrstvy BOOSTER Color barvy dle vašeho výběru. Každou vrstvu vytvrďte 30 sekund v LED lampě nebo 2 minuty v UV lampě. Lahvičku před použitím řádně protřepejte.
 4. Naneste tenkou vrstvu BOOSTER Color Top vrchního lesku dle vašeho výběru a vytvrďte 1 minutu v LED lampě nebo 3 minuty v UV lampě.
 5. V případě použití výpotkového vrchního topu, setřete výpotek vatovým tampónkem navlhčeným v Professional Extra Shine Cleanser.

 

Odstranění LED-tech BOOSTER Color

 1. Napilujte vrchní vrstvu BOOSTER Color gel lakové manikúry.
 2. Vatový tampónek navlhčete odstraňovačem gel laků a laků Professional Fantasy Remover.
 3. Takto navlhčený tampónek přiložte na nehtovou ploténku a zafixujte k prstu alobalem. Pro ještě snazší odstranění doporučujeme BOOSTER Foil Remover Wraps.
 4. Nechte 10 minut působit a poté krouživými pohyby stáhněte alobal spolu s tampónkem z nehtu.
 5. Jemně odstraňte zbytky produktu pomerančovým dřívkem nebo pusherem. Nehet otřete buničitou vatou namočenou v odstraňovači gel-laků k dokonalému odstranění případných zbytků materiálu.
 6. Aplikujte nehtový olejíček Professional Violet Cuticle Oil pro následnou péči k ochraně a hydrataci nehtu a nehtového lůžka. Tento krok vynechejte v případě, že budete následně aplikovat nový materiál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu